czwartek, 6 lutego 2014

Walentynkowe magnesyMis LOVE
ptaszki LOVE
koronkowe serce
Guzikowe srebrne serce

Guzikowe kartkiPiękna kartka z okazji walentynek. Jej wymiary to około 14,5 cm x 14,5 cm. Kartka wykonana z wysokiej jakości papieru do kolarzu i pomalowanych  na srebrno guzików  z ręcznie robionymi dodatkami. Do kartki jest dołączona koperta z naklejonym serduszkiem.. Całość wykonana ręcznie z wg własnego pomysłu.

Kartki z recznie rysowanymi misiami


Piękna kartka z okazji walentynek. Jej wymiary to około 14,5 cm x 14,5 cm. Kartka wykonana z wysokiej jakości papieru do kolarzu i z pięknymi ręcznie rysowanymi dodatkami. Do kartki jest dołączona koperta z naklejonym serduszkiem.. Całość wykonana ręcznie z wg własnego pomysłu.

Zestaw 5 ręcznie zdobionych magnesów, wykonanych z drewnianej klamerki, osadzone na mocnym magnesie neodymowym o wymiarach 7,3cm/1cm. Elementy dekoracyjne wykonane są z grubej tektury, masy ceramicznej, wstążeczek, cekinów. Ręcznie malowane, rysowane i wyklejane. Starannie wykonane i utrwalone lakierem.

Klamerki magnesyZestaw 5 ręcznie zdobionych magnesów, wykonanych z drewnianej klamerki, osadzone na mocnym magnesie neodymowy o wymiarach 7,3cm/1cm. Elementy dekoracyjne wykonane są z grubej tektury, masy ceramicznej, wstążeczek, cekinów. Ręcznie malowane, rysowane i wyklejane. Starannie wykonane i utrwalone lakierem.
Magnes ma wiele zastosowań można użyć go na lodówkę, lampkę, komputer, tablicę..... by zostawić ważną wiadomość. Może służyć również jako ozdoba na prezent lub funkcjonalne i
ładne zapięcie woreczka na kawę, cukier, ciasteczka. Doskonałe na prezent dla bliskiej osoby. Wymiary pojedynczej klamerki: dł. 7,3 cm, szer. 1.0 cm, gł. 1.3 cm.


Napisy